Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2784

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Čistá Trojka   |   23. 6. 2017 (15:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kartony a další rozměrný odpad.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 6. 2017 (15:48)

Uklizeno Čistou Trojkou.