Další podněty Čisté Trojce #2774

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimíra   |   22. 6. 2017 (18:54)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den.
Dnes se v Ambrožově ulici objevila tato schránka.
Je mi záhadou, který bystrý mozek mohl vymyslet, že se taková věc umístí na úzkém přístupovém chodníku k mateřské škole, a to přímo ve výši hlavy dětí, které tudy několikrát denně procházejí (ještě k tomu je umístěna asi 3 metry od vchodu, opravdu to místo museli dlouho vybírat, aby vybrali to nejméně vhodné). Je ve vaší moci s tím něco udělat?
Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 6. 2017 (13:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali České poště. Budeme Vás informovat, dostane-li se Nám odpovědi.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   29. 6. 2017 (10:21)

Dobrý den,
dle vyjádření vedoucího směny České pošty:

dnes dopoledne jsem mluvil s ředitelkou mateřské školy. Omluvil jsem se za instalaci schránky bez patřičného souhlasu. Též umístění bylo velmi nevhodné. Udělal jsem opatření, aby k podobným "iniciativám" našich zaměstnanců již nedocházelo.
Paní ředitelka moji omluvu přijala. Je domluveno, že schrána bude naším technikem svěšena zítra nebo nejpozději v pátek 29.6.2017.

Kontrolu odstranění schránky ještě provedeme, ale Váš podnět proběhl úspěšně:-)
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   29. 6. 2017 (17:01)

Schránka odstraněna.

Vložil(a): Vladimíra   |   29. 6. 2017 (17:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za bleskové vyřízení!