Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2773

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   22. 6. 2017 (15:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpadky a skládka v okolí přístřešku na kontejnery

Reakce Čisté Trojky   |   22. 6. 2017 (16:21)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo jsme naplánovali uklidit následující pracovní den.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   23. 6. 2017 (10:30)

Dobrý den,
dnes jsme na místě byli a vše uklidili. Takovéto skládky mohou být SVJ domu pokutovány.
Čistá Trojka