Černé skládky #2769

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   21. 6. 2017 (15:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zapomenuté palety pred domem Rohacova 3.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 6. 2017 (07:58)

Děkujeme za podnět. Na místě jsme uklidili.