Úklid ulic #2768

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Alena   |   21. 6. 2017 (10:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V ulici Žerotínova, mezi vchody 56 a 58 leží mrtvý holub.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 6. 2017 (13:37)

Děkujeme Vám za podnět. Holoubka jsme uklidili.