Úklid ulic #2766

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Matyáš   |   21. 6. 2017 (08:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohazene odpadky na krizovatce jeseniova / biskupcova

Reakce Čisté Trojky   |   21. 6. 2017 (10:07)

Děkujeme Vám za podnět. Na místě jsme uklidili.

Vložil(a): Matyáš   |   21. 6. 2017 (10:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky, jste úžasní