Chybějící sáčky na psí exkrementy #2765

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslava   |   20. 6. 2017 (23:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkujeme za vysypání koše, ale papírové pytlíky na psí exkrementy nebyly doplněny.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 6. 2017 (08:00)

Děkujeme za upozornění. Sáčky šém místě.