Další podněty Čisté Trojce #2764

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Eva   |   20. 6. 2017 (21:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den.Chtela bych požádat o pomoc v "boji" proti bezdomovcům v ulici U kněžské louky- park a okolí vietnamské prodejny potravin. Naučili se zde scházet skupinky bezdomovců,popijeji víno z pet lahvích,valejí se po lavickach,po zemi. Dělají nepořádek,zvrací a močí na plot od hřiště základní školy Chmelnice. Opakovaně na ně je volana policie. Bohužel hlídku PČR zde potkáte pouze když je zavoláte,nebo když kontrolují placené parkoviště...Dříve v parku sedavali důchodci,děti si hrály na pískovišti. Teď je to nemožné. Moc prosím,zkuste něco vymyslet a pomoci,začíná to být doslova nechutné místo k bydlení. Děkuji a pěkný den.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 6. 2017 (14:05)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Dle vašeho popisu uvedené situace to vypadá opravdu pouze na kompetentnost policie. Ale zkusíme Váš podnět předat na MČ Praha 3 a MP Praha3.
Čistá Trojka