Úklid ulic #2760

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   20. 6. 2017 (13:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
Prosím o úklid nepořádku v ulici Hájkova (od Koněvovy směrem k ulici Kališnická). Už druhý den se tam na chodníku, v okolí stromů a na parkovacích místech modré zóny povaluje stejný nepořádek. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2017 (15:13)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, lokalitu prošli a vše uklidili. Pavel, Čistá Trojka