Chybějící sáčky na psí exkrementy #2759

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslava   |   20. 6. 2017 (07:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím také o vyprázdnění koše. Zadní vchod u laviček.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2017 (15:12)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a koš vysypali. Pavel, Čistá Trojka