Úklid ulic #2758

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   20. 6. 2017 (06:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
Prosím o úklid chodníku na adrese Kališnická 2889/18. Již druhý den se tam povaluje nějaký bílý kapesník. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2017 (14:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka