Poškozený mobiliář #2756

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Katerina   |   19. 6. 2017 (16:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zasekava se automatické vypínání kohoutku u pítka na Jiřího z Poděbrad. Voda často teče stále a teče všude kolem.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 6. 2017 (09:29)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme k nápravě předali zodpovědné organizaci.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   28. 6. 2017 (13:44)

Dobrý den,
dnes jsme kontrolovali pítko a již je vše v pořádku.
Čistá Trojka