Černé skládky #2753

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Robert   |   19. 6. 2017 (14:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pod "mostem" přes tramvajovou trať, ulice Pod Krejcárkem, těsně u křižovatky Ohrada, v místě kde trať zcela vyjíždí zpod silnice je směrem na Krejcárek po pravé straně dost velké skladiště nepořádku, dost možná i homeless nocležiště. Je viditelné při jízdě tramvají, foto se bohužel nepovedlo pořídit. Hlášeno jako problém ČERNÉ SKLÁDKY #2268 koncem března. Byla slíbena náprava v řádu týdnů. Je skoro konec června. Nezměnilo se NIC!!!

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2017 (14:54)

Dobrý den,
podnět se řešil za účasti MČ Praha 3 a MP Praha 3 a Čisté Trojky. Problém je že bezdomovci odejdou věci si odnesou, případně co ne se vyhází, ale oni se za chvíli ti stejní nebo jiní opět vrátí.
Čistá Trojka

Vložil(a): Robert   |   19. 6. 2017 (14:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jezdím kolem takřka denně a nevšiml jsem si jediného dne, kdy by tam nebyl bordel a bezdomovci, včetně dnů, kdy tam dokonce stálo lešení a probíhaly práce na přemostění.

Reakce Čisté Trojky   |   31. 8. 2017 (13:31)

Dobrý den, Jedná se o nepořádek na p.č. 2172/12 k.ú. Žižkov. Pozemek je svěřen do správy TSK. Tam tedy předáváme tento podnět. Pavel, Čistá Trojka