Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2750

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Nahlášeno přes Facebook   |   19. 6. 2017 (10:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek, odpadky.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2017 (14:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka