Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2747

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   18. 6. 2017 (10:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpad vedle kontejneru

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2017 (15:17)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka