Černé skládky #2746

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivana   |   17. 6. 2017 (18:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

bezdomovec nechal nepořádek na chodníku v slepém konci Jeronýmovi ulice.

Děkuji za odklizení!

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2017 (12:05)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka