Úklid ulic #2745

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ales   |   17. 6. 2017 (17:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypany odpadkovy kos

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2017 (12:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka