Úklid ulic #2743

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ales   |   17. 6. 2017 (11:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   19. 6. 2017 (12:09)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka