Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2741

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   16. 6. 2017 (15:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u popelnice.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 6. 2017 (15:21)

Uklizeno Čistou Trojkou.