Psí exkrementy #2737

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   16. 6. 2017 (11:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o úklid psích hovínek na rohu ulice Kališnická a Hájkova. 2 exemplalře jsou u stromu v ul. Hájkova, jeden kousek uprostřed chodníku v ul. Kališnická u č.p.18. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   16. 6. 2017 (14:53)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a exkrementy uklidili. Pavel, Čistá Trojka