Úklid ulic #2735

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   16. 6. 2017 (04:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Střepy po celé křižovatce.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 6. 2017 (11:46)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a střepy uklidili. Pavel, Čistá Trojka