Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2734

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jakub   |   15. 6. 2017 (17:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Někdo vyhodil celý gauč.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 6. 2017 (11:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a gauč uklidili. Pavel, Čistá Trojka