Černé skládky #2733

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   15. 6. 2017 (16:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Květináč i se zlomeným zasazeným stromečkem na chodníku.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2017 (16:27)

Uklizeno Čistou Trojkou.