Úklid ulic #2729

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   15. 6. 2017 (13:20)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozená krabice u stromu. Díky.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2017 (14:10)

Uklizeno Čistou Trojkou.