Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2728

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   15. 6. 2017 (12:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, 
Od včerejšího dopoledne přeplněný kontejner na plast. Sběrné místo Pod Jarovem, Praha 3.

Hezký den,
Andrea Boučková.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2017 (15:37)

Dobrý den,
na místě jsme provedli kontrolu a kontejner zredukovali, místo uklidili.
Čistá Trojka