Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2727

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   15. 6. 2017 (12:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět přeplněný koš na psí exkrementy různorodým odpadem a odpadky kolem.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 6. 2017 (13:38)

Uklizeno Čistou Trojkou.