Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2720

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zuzana   |   14. 6. 2017 (10:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, včera jste vyřešili igelit na stromě proti Přemyslovské 37, za což děkujeme a o němž jem nevěděla, jenomže moje původní zpráva se týkala stromu, který je naproti domům 39 a 40. Igelit tam stále ještě je. Psala jsem Vám to včera jako odpověď na Vaši zprávu, ale to se Vám pak asi jako nedořešený problém on-line neukazuje, takže to zde píšu znovu. Přikládám i foto. Díky!

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (11:53)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme opět byli a igelit uklidili.
Čistá Trojka