Další podněty Čisté Trojce #2719

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   14. 6. 2017 (08:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele


Neoprávněný zábor veřejného prostranství - lavička. K rabátku stromu je přivázaná lavička. Hádám, že jí sem dali z večerky vedle. Slouží k posezení s lahváčkem zákazníkům obchodu. Zábor dle mapy praha3.cz/samosprava/mapovy… není povolen.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (14:38)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme opět byli. Lavička z večerky prý není. Vzhledem k tomu že je přivázaná, nemohli jsme ji zatím odvézt. Situaci budeme ještě řešit. Budeme Vás informovat.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 7. 2017 (11:09)

Dobrý den,
lavičku jsme odstranili.
Čistá Trojka