Úklid ulic #2718

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Marta   |   14. 6. 2017 (07:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
moc děkuji za vyřešení zapomenutých značek na rohu ulic Pod Lipami a Plavínova. Ještě prosím o pomoc při odvozu zapomenutých značek v ulici Rigsdorfská u parkoviště. Značky zde zůstaly na chodníku po výkopových pracích (už několik týdnů, měsíců). Na značkách není uveden majitel.
Moc Vám děkuji.
Marta Jurková

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (14:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a odvoz značek zajistili. Čistá Trojka