Další podněty Čisté Trojce #2716

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   13. 6. 2017 (21:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, prosím, začněte zase pravidelně (nebo skoro pravidelně, dle vaší kapacity) v odpoledních hodinách poklízet nám. JzP vč. vyhlášeného koše na psí exkrementy na rohu nám. a Slavíkovy (viz poslední hlášení 2712). Od odpoledních hodin přes noc až do ranní 8. hodiny je koš přeplněný a v okolí se válejí další odpadky. Travnatá plocha vč. dalších košů před kostelem je totéž v bleděmodrém. Chodím na metro pravidelně každý den kolem ranní 8. hodiny (+/- 5 min) a k večeru se vracím. Situaci mám celkem dobře zmapovanou. Ranní úklid nám. probíhá každý den, bohužel dost pozdě, až po 8. hod. ranní. Nyní v létě je nám. plné lidí a je velmi frekventované a navštěvované. Také věřím, že tuto situaci již řeší odpovědní pracovníci Phy 3 a v dohledné době uvidíme výsledky. Je to problém min. posledních 3 let. Zpětně ještě děkuji za váš pravidelný úklid loni. Děkuji. Hana

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (10:21)

Dobrý den,
na náměstí Jiřího z Poděbrad uklízíme 3x denně v prostoru tržiště. Pokud je zmiňovaný koš v katastrofálním stavu, také ho vždy uklízíme. Operativně pak vždy když nám toto místo nahlásí občan, také tam vždy vyrážíme. I na MČ Prahy 3 o tomto místě, jak píšete, vědí.
Čistá Trojka