Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2715

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   13. 6. 2017 (20:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Roh Zvonařova a Slavíkova: ulomená větev - viz foto.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (11:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a větev uklidili.