Úklid ulic #2714

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas   |   13. 6. 2017 (16:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek na trváve v cele šíři ...

Reakce Čisté Trojky   |   14. 6. 2017 (14:19)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme opět byli a vše uklidili.
Čistá Trojka