Černé skládky #2712

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2017 (15:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněný koš na psí exkrementy a odpadky kolem.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2017 (16:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.