Úklid ulic #2710

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   13. 6. 2017 (11:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Spousty plastových pásků poházených před kostelem.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2017 (13:21)

Uklizeno Čistou Trojkou.