Černé skládky #2709

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   13. 6. 2017 (11:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Za novým kontejnerovým stáním a za keřem. Odpadky, matrace.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2017 (15:18)

Uklizeno Čistou Trojkou.