Úklid ulic #2708

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Zuzana   |   13. 6. 2017 (10:22)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý a přejetý holub před domem Přemyslovská 39. Jinak po včerejším silném větru je všude spousta drobných odpadků, papírků, atd. Stálo by za to nechat ulice alespoň trochu "vyluxovat", protože pravidelné naplánované čištění ulic bylo nedávno, takže to nadcházející je ještě daleko.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2017 (11:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli, celou uvedenou lokalitu prošli a holuba i odpadky uklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Zuzana   |   13. 6. 2017 (13:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za pěkné vyčištění, to je hned lepší pohled!:-)