Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2701

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Markéta   |   12. 6. 2017 (15:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
ulice Rokycanova, neustále přeplněné kontejnery na tříděný odpad. Je tam neustálý nepořádek - papíry, kartony kolem kontejnerů. Dost to tam slouží i jako odkladiště všeho nepotřebného. Trošku jsem očekávala, že ve chvíli kompletní rekonstrukce silnice v Rokycanově ulici budou nainstalovány "podzemní" kontejnery, což se nestalo a problém nadále přetrvává.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2017 (10:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu a již je uklizeno. Pavel, Čistá Trojka