Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2697

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Daniela   |   12. 6. 2017 (10:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,
v letosni sezone se bohuzel velice zhorsila cistota detskeho hriste v Rajske zahrade. V minulych letech bylo vzdy ciste, uklizene. Po hristi je rozhazeny pisek, papirky, drobne odpadky, zbytky jidel, vsude mnozstvi mensich necistot-klaciky, hnijici tresne, pecky, listi. Mnohem vetsi hriste v Riegerovych sadech je krasne ciste. Prosim za maminky malych deti, pro ktere je hriste v Rajske zahrade krasnym mistem prvnich krucku, o castejsi uklid. Dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (16:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Žádost o častější úklid místa nahlásíme zodpovědné organizaci. Budeme Vás informovat.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 8. 2017 (14:18)

Dobrý den,
podnět byl postoupen firmě SARAP panu Bartáskovi, který má toto hřiště ve správě. Kontakt: 222 587 737, 607 644 342
email: info@prazacka.cz
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka