Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2696

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Dagmar   |   12. 6. 2017 (09:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Ulice Na Parukářce 12, - plné kontejnery na tříděný odpad, kolem nich nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (16:02)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme provedli kontrolu a již je uklizeno. Pavel, Čistá Trojka