Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2695

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   12. 6. 2017 (08:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek u nadob na recyklovatelny odpad

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (16:00)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Tomáš   |   12. 6. 2017 (16:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky! Vždy mám radost, když něco funguje a to tento web určitě splňuje :)