Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2694

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   12. 6. 2017 (08:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky a plevel okolo stromů na křižovatce Prokopova X Rokycanova. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (11:59)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka