Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2693

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   12. 6. 2017 (08:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Prosím o opětovné vysypání koše, který vyvážíte jenom vy... a připomeňte, prosím, zodpovědné organizaci, aby jej začala vyvážet. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (11:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a koše vysypali. Místo opět nahlásíme. Pavel, Čistá Trojka