Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2692

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   12. 6. 2017 (08:02)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněné koše u grilovacího místa na Pecích

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (14:20)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli. Bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka