Další podněty Čisté Trojce #2691

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   11. 6. 2017 (19:35)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Škroupovo nám.: prosím uklidit odpadky - vnitřní zelený pruh a zamést kolem a pod lavičkami - nedopalky cigaret.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (11:48)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili. Pavel, Čistá Trojka