Úklid ulic #2690

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   11. 6. 2017 (17:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Někdo tu snad vysypal koš. Prostě hromádka odpadků. Prosím o úklid. Díky.

Reakce Čisté Trojky   |   12. 6. 2017 (11:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka