Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2688

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 6. 2017 (14:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Starý sprchový kout a kusy nábytku odložené u popelnic.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 6. 2017 (15:36)

Uklizeno Čistou Trojkou.