Černé skládky #2684

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   9. 6. 2017 (06:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, už tři dny je na ulici vyhozena rozbita postel, ke které se nikdo nehlásí.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 6. 2017 (11:17)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Postel jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka