Úklid ulic #2683

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Milan   |   8. 6. 2017 (22:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Periny, kartony.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 6. 2017 (11:22)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. K věcem se však po příjezdu Čisté Trojky přhlásil občan, který na místě právě odpočíval. Nebylo možné tyto věci odvézt.
Radek, Čistá Trojka