Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2682

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Kateřina   |   8. 6. 2017 (18:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Hodně dlouho neposekaná tráva, z které opravdu nejdou sbírat psí výkaly.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 6. 2017 (14:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a na Škroupově náměstí právě probíhají zahradnické práce. Uvnitř náměstí je již tráva posekaná. Místo ještě zkontrolujeme v následujících pracovních dnech.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Kateřina   |   10. 6. 2017 (09:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na rohu ulic Škroupovo náměstí a Ševčíkova, podel parkování, není tráva stále posekaná. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 6. 2017 (15:13)

Dobrý den,
uvedené místo po dnešní kontrole Čistou Trojkou je posekané.
Čistá Trojka