Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2675

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   8. 6. 2017 (11:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky mimo kontejnery.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 6. 2017 (13:40)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka